Kalendář

Zimná liga

MY RELAX liga - súhrn

MY RELAX liga

ZVOLEN - Za posledné dva týždne sme odohrali tri zápasy. Najprv dohrávka piateho kola s  nepríjemným ESO Športom a následne zápasy s Citizens a Železnou Breznicou , v ktorých sme mali jednoznačné ambície bodovať naplno. Vo všetkých týchto zápasoch sme zvíťazili a zakončili sme tak úspešne základnú časť ligy ( ESO Šport 6:5, Citizens 12:3, Žel. Breznica 6:3). Do ďalších bojov si prenášame 7 bodov ( víťazstvá s Darebákmi, ESO Športom a remíza so Stardustom ). Mrzieť nás môže prehra s Babinou a spomenutá remíza so Stardustom, no aj napriek tomu nám patrí po zlúčení oboch skupín solídne 10.miesto so sľubnou výhliadkou do ďalších bojov. Už v piatok o 19:00 nás čaká Rudo Team a v prípade víťazstva máme šancu priblížiť sa  súperom na čele tabuľky.
5.kolo ESO Šport

V dohrávke 5.kola nás čakal nepríjemný súper. Aspoň čo sa týkalo jeho doterajších výsledkov v MY RELAX lige. ESO Šport porazil Euroteam aj Stardust a s Haligandou uhral vysokú remízu 9:9. Súpera sme sa však nezľakli a zápas sme mali v podstate po celý čas pod kontrolou. Celý zápas sme viedli a súper len doťahoval. V zaujímavom a vyrovnanom zápase sme získali cenné tri body. Podali sme kvalitný výkon, čo sa odzrkadlilo aj na výsledku.

8.kolo Citizens

Zápas proti lídrovi 3.ligy mal byť prechádzkou ružovou záhradou, čo sa potvrdilo už od úvodných minút. Polčas sme vyhrali vysoko 8:2 a aj keď na nás doľahlo uspokojenie v druhom polčase sme pridali ešte ďalšie 4 góly a zvíťazili sme pohodlne 12:3. Pohodlný výkon nám priniesol pohodlné víťazstvo.

9.kolo Železná Breznica

Ďalší zo súperov, ktorého sme mali povinne zdolať. Do zápasu sme nastupovali v pohodovom duchu s tým, že si ideme hlavne zahrať. žiadne naháŇanie sa za skóre a tak to aj vyzeralo. Celý zápas prebiehal v kludnom tempe a nikomu sa príliš nechcelo behať. Za predvedený výkon si pochvaľu určite nezaslúžime, ale výsledok 6:3 hovorí v náš prospech. Nakoniec sa ukázalo, že posledné dva zápasy nám body do ďalších bojov nepriniesli.
Poslední komentáře
22.01.2010 15:15:51: Oznam na stránke LIMFU: Výbor LIMFU pozýva na 22. ročník zimného turnaja v hale Rates, ktorý sa u...
22.01.2010 15:13:10: DNES SA NEHRÁ !!! ak sem niekto chodí a ešte to nevie tak už vie
22.01.2010 08:23:01: vraj dnes Maťo nemôže (mi brat vravel).... kto pôjde do bránky?
21.01.2010 23:25:48: a to si na tom ešte dobre.niektorých našich mládencov po postihlo hlboko pod 25-kov smiley${1}