Kalendář

Zimná liga

MY RELAX liga - 4. kolo

MY RELAX liga: XANTO team - Darebáci

ZVOLEN - Ako sa dá prehrať vyhratý zápas? No aj tak, že noviny, ktoré uverejňujú výsledky z MY RELAX ligy uverejnia omylom obrátený výsledok. Ale aj tak, že si ho v závere zápasu prehráme sami. Nebolo to prvý krát čo sa nám to takmer podarilo a prišli sme o víťazstvo v dobre rozohratom zápase. Darebáci sú mužstvo vedené naším bývalým spoluhráčom Kamilom Ondrejkom, ktorému sa podarilo poskladať konkurencie schopné mužstvo,. Mužstvo, ktoré dovolím si povedať, narobí problémy nejednému favoritovi. Deň pred našim zápasom odohrali Darebáci dohrávku so Stardustom a postarali sa o prekvapenie, keď po veľmi dobrom výkone remizovali 3:3.
  Po viac ako roku obliekol na seba modro biely dres aj náš manažér Peťo Vigoda a mal priniesť kľud na kopačky v obrane pri absencii jeho brata Tomáša Vigodu. Vstup do zápasu sme mali veľmi dobrý a podarilo sa nám pohodlne dostať do štvorgólového vedenia. V obrannej činnosti sme bali dôsledný a v útoku sme kombinovali a dostávali sa do sľubných šancí. Pohodlný prvý polčas neskazil ani gól súpera. Predviedli sme dobrú hru a zápas sme mali rozohratý na jednoznačné víťazstvo. V druhom polčase sme sa snažili súperovi nastrielať ešte ďalšie góly. Súper však umnou hrou čakal na svoju chvíľu. Na zníženie na 4:2 z nášho pohľadu sme dokázali reagovať gólom a aj keď  sa Darebáci opäť dostali na rozdiel dvoch gólov bolo to na dlhšiu dobu všetko čo sa im podarilo. Vzávere sa zopakovalo to čo v tejto lige už skoro pravidelne. Súper sa dotiahol na rozdiel jediného gólu a to už sa blížil koniec zápasu. Namiesto taktického udržiavania náskoku sme sa nechali zatlačiť Darebákmi do úzkych a vďaka úspešnému pressingu sa im podarilo senzačne vyrovnať. Spravodlivosť - nespravodlivosť z víťazstva sme sa tešili predsa len my, keď nás zachránil gól Igora Moravčíka v posledných sekundách zápasu. Už ani desať prstvo na ruke nestačí aby sme spočítali po koľký krát sme si z vyhratého zápasu spravili drámu. Zrejme máme z takto vydretého víťazstva väčšiu radosť. Za výkon najmä v druhej polovici druhého polčasu sme utrpeli 3 body, ktoré nás udržiavajú v stabilných vodách postupu.

17.12.2009 00:15:41: btw pekný článok dobrá práca smiley${1}
16.12.2009 23:20:42: góly: moravčík 2, m.plesník 2, m.vigoda a macho... a všetko bude ok zápis bol vypísany dobre :)...
16.12.2009 20:47:17: keď nás KAMIL nepredbehol tak nás iba "dobehol" smiley${1}
16.12.2009 13:19:34: Inak šéf riadne hromžil, keď si to prečítal... Kamil takto zmanipulovať výsledky tsss .... smiley...