Kalendář

LIMFU Zvolen

LIMFU Zvolen výsledky + video

Prekvapenia na úkor favoritov + video z 2 zápasov

ZVOLEN - Zvolenská liga malého futbalu, alebo skrátene LIMFU mala v sobotu 13. septembra na programe druhé kolo. Z trinástich plánovaných zápasov sa odohralo desať. Dva boli odložené a jeden pre nízky počet hráčov jedného z tímov bol skontumovaný. Aj napriek tomu padlo dokopy 97 gólov čo je takmer 10 gólov na zápas. Väčšina favoritov potvrdila papierové predpoklady a pohodlne získali 3 body. Nepodarilo sa to však všetkým a prekvapenia kola boli na svete.
1.liga
  V prvej lige sa žiadne väčšie prekvapenie nekonalo. Víťazné tímy z prvého kola bodovali naplno aj tentokrát a tak sa tabuľka priebežne rozdelila na dve polovice. Vstup do sezóny zatiaľ vychádza tímom Remos Euroteam, ktoré zaznamenali už druhé dvojciferné víťazstvo a spoločne sa usadili na čele. Naopak tím Oranjes inkasoval v dvoch zápasoch už 23 gólov a patrí mu zatiaľ nelichotivé posledné miesto. Zápas ŠK Slovakia - Giton bol odložený.

2.liga
  Druhá liga priniesla zaujímavé a vyrovnané kolo. Hneď prvé dva zápasy skončili remízou. Veľké prekvapenie na úkor veľkého favorita druhej ligy bolo na spadnutie. Unionka celý zápas proti nováčikovi XANTO teamu ťahala za kratší koniec. Nakoniec však uhrala prvý bod v tejto sezóne za remízu 3:3. V ostatných zápasoch mohli diváci vidieť množstvo pekných gólov. V druhej lige sa neodohral zápas Premium - Rudo Team.

3.liga
  Tretia liga nám priniesla len dva zápasy. Zápas Pivkári - The Reds bol skontumovaný v prospech Pivkárov. Tieto dva zápasy však mali svoj náboj. Súboj veľkého favorita na postup Stardust proti nováčikovi Zanzibar sa skončil prekvapujúcou výhrou Zanzibaru, ktorý zvíťazil 4:2 a zaknihoval tak druhú výhru. Generačný súboj mladého Deportiva proti skúsenému Buldozeru mal tiež svoj náboj. Prvý polčas to vyzeralo, že mladíci tento zápas zvládnu lepšie, no v druhom polčase rozhodli dlhoročné skúsenosti a obrat z 0:3 na 5:3 bol na svete.

výsledky všetkých zápasov 2.kola LIMFU Zvolen

Keďže mi to nedalo pripravil som pre vás aj video zo zápasov tretej ligy. V prvom zostrihu máte možnosť zhliadnuť zostrih zaujímavých momentov zo zápasu Stardust - Zanzibar a v druhom zostrih 1.polčasu zo zápasu Deportivo - Buldozer. Príjemné sledovanie.

Stardust - Zanzibar

Deportivo - Buldozer

autor: Juraj Plesník
Poslední komentáře
14.09.2008 21:49:14: ďakujem... chcel by som mať také videá aj z našich zápasov.. to by mohlo byť zaujímavé
14.09.2008 20:59:02: Videá sú perfektná vec,určite by si to na našej stránke mali chlapci pozrieť. Ygrek super!!!smiley...