XANTO team - 1.liga LIMFU Zvolen


Novinky

IP

Kalendář

LIMFU Zvolen

LIMFU Zvolen

Výsledky 1. Kola  prvej, druhej a tretej ligy LIMFU Zvolen
Výsledky 1. Kola 1. Ligy

Coffola - Giton 4:3 Góly: Mar. Menyhert, Jo. Mudrák, Borgoň, Šimun - Izairi 2, Bela 

Remos - Bufet 6:3 Góly: Volko 3, Kocúr, Jesenský, Chovan - Chabada, Sudimák ml, Paulovčík 

Euroteam - Oranjes 9:5 Góly: Výboch 4, Šiko 2, Paraj, Belička, Trnavský - Haring 3, Bosák ml, Soják

ŠK Slovakia - Ideal Stav odložené

Haliganda - Juve odložené

 Tabuľka 1. ligy

1.

Euroteam

1

 1 

 0 

 0

 9:5

3

2.

Remos

1

 1

0

 0

 6:3

3

3.

Coffola

1

  1 

 0 

 0

 4:3

 3 

4.

ŠK Slovakia

0

 

  

 

 

 

5.

Haliganda 

0

   

 

 

 

 

6.

Ideal Stav

0

 

 

 

 

 

7.

Juve

0

 

 

 

 

 

8.

Giton 

1

0

 0 

 1

 3:4

 0

9.

Bufet

1

 0  

0

 1

 3:6

 0

10.

Oranjes

1

 0  

 0 

 1

 5:9

 0

Program 2.kola v sobotu 15.septembra

8:00

Oranjes 

 ŠK Slovakia

8:00

Remos 

 Haliganda

9:00

Giton 

Ideal Stav 

9:00

 Juve

Bufet 

10:00

 Euroteam

Coffola 

--------------------------------------------

Výsledky 1. kola 2. ligy

Legionári - Prémium 3:5 Góly: M. Krnáč, Norbert, Nôta - Sekula 3, Bartoš, Košťál     

Fortuna - Mariáš 5:3 Góly: Valentíny 2, Taračka, Sásik, Čierny - Legíň 2, Mihalovič 

Tornádo - Výmet 5:0 Góly: Barak 2, Dzurjo 2, Varga

Unionka - Buldozér 6:2 Góly: Kaščák 2, Grófik, Krsek, Šurina, Výboh - Tomko, Lučanský

Lokomotyv - Krištál 6:4 Góly: Mokrý 2, M. Droba 2, Axman, Lichner - Dančo 2, Poliak, R. Ľupták

 

Tabuľka 2.ligy

 

1.

Tornádo

1

 1

 0

 0 

 5:0

 3

2.

Unionka

1

 1

  0

 6:2

3.

Lokomotyv

1

 1

  0

6:4 

 3 

4.

Premium

1

 1 

  0

  0

 5:3

 3 

5.

Fortuna

1

 1

 0

 0

5:3 

 3

6.

 Mariáš

1

 0

 0

 1

3:5 

 0

7.

Legionári

1

 0 

 3:5

 0

8.

Krištál

1

 0

  0

 1 

 4:6 

 0 

9.

Buldozér

1

 0 

 0

 1

 2:6

 0

10.

Výmet

1

 0

 0

 1

 0:5

 0

 

Program 2.kola v sobotu 15.septembra

12:00 

Premium 

 Mariáš

13:00 

Tornádo

 Fortúna

13:00 

Lokomotyv 

Unionka 

14:00 

Buldozér 

Legionári 

14:00

 Výmet

 Krištál

---------------------------------------------

Výsledky 1. kola 3. ligy

Stardust - Rudo team 4:5 Góly: Urban 2, Kortiš, Bolgár - Urda 3, Pohorelec, Fábry 

Abstinent - Deportivo 3:3 Góly: Svoboda 2, Fodor - Balaško 2, Chlup  

VéBé - The Reds 2:3 Góly: Dúbravský 2 - Mecko, Ihring, Zošiak

Xanto Team - Pivkári odložené

Tabuľka 3. ligy

1.

Rudo Team

 1

1

 0

 0

 5:4

 3

2.

The Reds

 1

 0

 0

 3:2

3.

Abstinent

 1

0

 1

0

 3:3

 1

4.

Deportivo

 1

0

1

 0

 3:3

 1

5.

Pivkári

 0

 

 

 

 

 

6.

Xanto Team

 0

 

 

 

 

 

7.

VéBé

 1

 0

 0

 1

 2:3

8.

Stardust

 1

 0

 1

4:5 

 0

 

Program 2.kola v sobotu 15.septembra

10:00

 Abstinent

 Pivkári

11:00

Deportivo 

 Xanto Team

11:00

 Stardust

The Reds 

12:00

Rudo Team 

Vébé 

--------------------------------------------

 Zápasy sa hrajú na štadióne MFK Zvolen - umelá tráva !!!!

Žádné komentáře