XANTO team - 1.liga LIMFU Zvolen


Novinky

IP

Kalendář

LIMFU Zvolen

LIMFU Zvolen

Výsledky 2. Kola  prvej, druhej a tretej ligy LIMFU Zvolen
Výsledky 2. Kola 1. Ligy

Oranjes - ŠK Slovakia 3:3 Góly:Bosák st, Bosák ml, Ciran - Majerčík, Machay, Černický  

Remos - Haliganda 2:1 Góly:Macko 2 - M. Šebeň 

Giton - Ideal Stav 5:3 Góly:Ostrihoň 3, A. Števko, Izairi - M. Špaňo 2, V. Špaňo 

Juve - Bufet 2:8 Góly:Babic 2 - Sudimák ml 6, Putiš 2

Euroteam - Coffola 7:6 Góly:Kolenič 3, Výboch 2, Janeček, Šiko - Borgoň 5, Ježík

 Tabuľka 1. ligy

1.

Euroteam

2

 2 

 0 

 0

 16:11

6

2.

Remos

2

 2

0

 0

 8:4

6

3.

Bufet

2

  1 

 0 

 1

 11:8

 3 

4.

Giton

2

  1 

 0  

 1

8:7 

5.

Coffola

2

 1  

10:10 

6.

ŠK Slovakia

1

3:3 

7.

Oranjes

2

8:12 

8.

Haliganda 

1

0

 0 

 1

 1:2

 0

9.

Ideal Stav

1

 0  

0

 1

 3:5

 0

10.

Juve

1

 0  

 0 

 1

 2:8

 0

Program 3.Kola v sobotu 22.septembra

10:00

Euroteam 

 Bufet

11:00

ŠK Slovakia 

Juve 

11:00

Giton 

Remos 

12:00

 Coffola

Haliganda 

12:00

Oranjes 

Ideal Stav 

--------------------------------------------

Výsledky 2. Kola 2. ligy

Premium - Mariáš 3:8 Góly:Lalík, Veľký, Polgár - Kacian 3, R. Makovíni 2, Kesan, M. Makovíni, Budiač     

Tornádo - Fortuna 3:5 Góly:Baran 2, Dzurjo - Taračka 2, Čierny 2, Velentíny 

Lokomotyv - Unionka 1:7 Góly:Lenk - Ťavoda 2, Krsek, Kaščák, Kubinec, Grófik, Výboh 

Buldozér - Legionári 4:7 Góly:Kollár, Ro. Kopčan, Tomko, Lučanský - P. Krnáč 3, Kováč 2, Mikloš 1, M. Krnáč 

Výmet - Krištál 3:3 Góly:Urda 2, Molnár - Poliak 2, R. Lupták

 Tabuľka 2.ligy

1.

Unionka

2

 2

 0

 0 

 13:3

 6

2.

Fortuna

2

 2

  0

 0 

 10:6

 6 

3.

Mariáš

2

 1

  0

 1 

11:8 

 3 

4.

Tornádo

2

 1 

  0

 1

 8:5

 3 

5.

Legionári

2

 1

 0

 1

10:9 

 3

6.

 Premium

2

 1

 0

 1

 8:11 

 3

7.

Lokomotyv

2

 1 

 7:11

 3

8.

Krištál

2

 0

  1

 1 

 7:9 

 1 

9.

Výmet

2

 0 

 1

 1

 3:8

 1

10.

Buldozer

2

 0

 0

 2

 6:13

 0

 Program 3.Kola v sobotu 22.septembra

8:00 

 Buldozér

 Mariáš

8:00 

Výmet 

 Unionka

9:00 

 Legionári

Lokomotyv 

9:00 

 Krištál

Tornádo 

10:00

Fortuna 

Premium 

--------------------------------------------

Výsledky 2. Kola 3. ligy

Abstinent - Pivkári 1:10 Góly:Daniel - Melicherčík 4, Lameš 4, D. Konček ml 2  

Deportivo - Xanto Team 0:12 Góly:M. Plesník 4, Ondrejka 3,  Moravčík 2, M. Vigoda, T. Vigoda, Macho 

Stardust - The Reds 5:1 Góly:Urban 2, Koseček, Bolgár, Lepeška - Zošiak

Rudo Team - VéBé 5:0 Góly:Pohorelec, Horniak, J. Blaszek, F. Blaszek, Necpal

Tabuľka 3. ligy

1.

   Rudo  Team

 2

2

 0

 0

 10:4

 6

2.

Xanto Team

 1

 0

 0

 12:0

3.

Pivkári

 1

1

 0

0

 10:1

 3

4.

Stardust

 2

1

 0

 1

  9:6

 3

5.

The Reds

 2

 0 

4:7 

6.

Abstinent

 2

 4:13 

7.

Deportivo

 2

 0

 1

 1

3:15

8.

VéBé

 2

 0

 2

  2:8 

 0

 Program 3.Kola v sobotu 22.septembra

13:00

Stardust 

 VéBé

13:00

The Reds 

  Rudo    Team 

14:00

  Xanto Team 

 Abstinent

14:00

Pivkári 

Deportivo 

--------------------------------------------

 Zápasy sa hrajú na štadióne MFK Zvolen - umelá tráva !!!!

Žádné komentáře