Kalendář

Ligové zápasy

XANTO team - Rudo Team

Proti Rudo Teamu opäť bez bodov

ZVOLEN - Zápasy proti Rudo Teamu sú okorenené rivalitou a zväčša bývajú dosť nerôzne. Stretnú sa dva dovolím si povedať kvalitné tímy a neraz úradovali emćie na oboch stranách. Minuloročný nováčik LIMFU si hneď vo svojej prvej sezóne suverénne vybojoval postup do II. ligy. A aj tento rok má ambície hrať o postup, čo dokazuje aj svojími doterajšími výsledkami. S Rudo Teamom sme za posledný rok odohrali už šiesty zápas, no dopadol tak isto ako predošlé. Ani tentokrát sa nám nepodarilo bodovať.
  Začiatok zápasu bol z našej strany tragický a hneď prvá strela na našu bránku znamenala gól. Ani sme sa nenazdali a po polovici prvého polčase sme prehrávali už 0:3. Svojím výkonom nám nepomohol ani rozhodca, keď nezmyselne vylúčil Dominika Kudlíka. Oslabovku sme bravúrne ubránili, no aj napriek tomu sme po ďalšej hrúbke pykali. Náš brankár zlikvidoval niekoľko ďalších príležitostí súpera, no smerom dopredu bola naša hra bezzubá a nevychádzalo nám takmer nič. V druhom polčase sa súper stiahol brániť slušný náskok s úmyslom vyrážať do protiútokov. Naša hra smerom dopredu sa zlepšila, no stále to nestačilo na vsietenie aspoň čestného gólu. V úvode polčasu sme ešte nešťastne inkasovali, keď Jožko Lintner nešťastne nastrelil súperového hráča. Do konca zápasu nás opäť ešte zopár krát podržal brankár, keď zlikvidoval nejdenu brejkovú príležitosť Rudo Teamu. Po zápase sme museli uznať, že súper bol nad naše sily a my sme tak zaznamenali prvú druholigovú prehru. Nevadí XANTO TEAM!!

(JP)
Poslední komentáře
23.09.2008 10:24:56: vždy si rada prečítam tvoje aktuálne články k odohratému zápasu smiley${1}