Kalendář

Ligové zápasy

XANTO team - Bufet

Po Bufete do bufetu

ZVOLEN - Túto sezónu sa  Bufet síce výrazne výsledkovo trápi, no stále má dosť kvalitný káder aby potrápuil, resp. obral o body ktorýkoľvek tím. Na jeseň sme si s týmto súperom poradili celkom ľahko, keď sme zvíťazili 9:3. Nič iné ako výhra sa neočakávalo ani tentokrát. Boli sme si však vedomí toho, že musíme podať zodpovedný výkon a výhru si zaslúžiť ak sme chceli ísť oslavovať do bufetu.
  Ak sme chceli v tomto zápase bodovať naplno chceli sme sa dostať rýchlo do vedenia aby sme sa zbytočne nestresovali nepremenenými šancami. To sa nám aj podarilo. V skvelej forme sa v tomto zápase predviedol Matej Plesník. Prakticky všetko čo kopol na bránku súpera skončilo gólom a prvý polčas, v ktorom strelil všetky štyri góly patril jemu. V druhom polčase sa naša aktivita ešte vygradovala a keďže sme dokázali aj premieňať šance skóre na našej strane narastalo. Skvelý výkon predviedol aj brankár Barinka, ktorý vychytal svoju prvú nulu v prvej lige.