Kalendář

XANTO team

XANTO team - Euroteam

Euroteam v 1.kole prekvapenie nepripustil

ZVOLEN - Po roku sme opäť zahájili ligu zápasom s Euroteamom. Súper, ktorý nám dlhé roky nedovolil tešiť sa z výhry vo vzájomnom meraní síl, nám však v jarnej časti predchádzajúcej sezóny predsa len podľahol. Aj preto sme verili, že niečo podobné sa nám môže podariť aj tentokrát. Do bránky sa postavila naša nová posila do tejto sezóny. Ivan Kostrec by mal zaplátať dieru na brankárskom poste po odídenom Maťovi Barnikovi.
  Pre rôzne absencie sme nastupovali na začiatku iba s dvoma striedačmi a Igor Betík prišiel až v priebehu prvého polčasu. Ten zmeškal drtivý nástup súpera. Snáď najhorší štart do zápasu aký sme kedy mali.
  Už po pár sekundách prišla po našej rozohrávke chyba po ktorej súper prvou strelou zaknihoval gól. To však nebolo nič, pretože neubehla ani minúta a už to bolo nepríjemných 0:2. Krutý začiatok najmä pre brankára Kostreca. Súper sa po takomto skvelom začiatku mohol pohodlne stiahnuť a čakať na prípadne brejky. Nám sa ani po príchode Igora Betíka nedarilo presadiť a keď sme inkasovali tretí gól nevyzeralo to veľmi priaznivo. Do polčasu bolo už 0:4, no nevzdávali sme sa.
  V druhom polčase sme zlepšili hru a začali sme viac kombinovať. Nič to však nepomáhalo, lebo po ďalšej hrúbke bolo už zahanbujúcich 0:5. Potom však nastali veľké chvíle našej útočnej snahy. V priebehu pár minút sa nám podarilo streliť tri góly a boli sme späť v zápase. Gólovo sa presadili aj naše dve nové posily Tomáš Klimo a Ľuboš Franc. Naša mohutná snaha o vyrovnanie nám už gól nepriniesla aj keď sme mali sľubné šance. Naopak súper potvrdil svoju výhru šiestym gólom v našej bránke.
  Najmä hra v druhom polčase ukázala, že vieme hrať pekný futbal a byť viac ako vyrovnaným súperom aj v tak nepriaznivo sa vyvíjajúcom zápase. V ďalšom kole si ideme jednoznačne pre víťazstvo.

Poslední komentáře
05.09.2011 10:27:36: Tak dokonca už tretí rok po sebe sme začínali s Euroteamom zatiaľ teda 3:5, 1:2 a 3:6 ... tak o rok ...