XANTO team - Coffola a Haliganda

Takto to nepôjde. V 4. a 5.kole bez bodu.

ZVOLEN - Žreb nám opäť neprial a dvakrát po sebe sme narazili. Najprv nás čakala vzmáhajúca sa Coffola, ktorej síce úvod sezóny vôbec nevyšiel, ale prebrala sa k dobrým výsledkom. O týždeň neskôr suverénna Haliganda, ktorá valcuje všetko čo jej príde do cesty.
XANTO team - Coffola
 V úvode sa súper dostal do vedenia po priamom kope a neustále nám hrozil nebezpečnými akciami. V druhom polčase sa nám zásluhou Michala Macha podarilo vyrovnať, ale húževnatý súper sa dvomi gólmi dostal do vedenia, ktoré už nepustil. Nepodali sme v tomto zápase príliš dobrý výkon. V útoku sa nám nedarilo presadiť a v obrane to tiež občas príliš škrípalo. Prehra tak bola zrejme neodvrátitelná.

XANTO team - Haliganda
Bez brankára Barinku sme sa pustili do súpera odvážne. Dokonca sa nám podarilo dostať sa do vedenia. Hrali sme lepšie ako predošlí zápas, no aj tak sme do polčasu inkasovali po narážačkách takmer do prázdnej bránky. Úvod druhého polčasu nám vôbec nevyšiel. Vôbec nepodržal náhradný brankár Juraj Plesník a zrazu to bolo už 1:6. Aj keď už bolo o víťazovi rozhodnuté mali sme možnosť aspoň kozmeticky upraviť výsledok. Niekoľko protiútokov do otvorenej obrany súpera však sončilo nepremenených. Katastrofálny výkon v druhom polčase, ktorý sme prehrali 1:7 nás určite nepotešil.