Vigoda Tomáš
# 33

Moravčík Igor
# 7

Komentár: Na naše spoločné zápasy so Stardustom sa vždy tešia hráči oboch tímov. Všetci sa dokonale poznáme a tak vždy ide o veľa... Však po zápase sa predsa musíme medzi sebou podpichovať :).... Zápas sme začali dobre, ale šance ktoré sme si vypracovali zostali nevyužité a  tak prišiel trest, keď sme spravili chybu pri striedaní a Matej Plesník pohodlne otvoril skóre zápasu. Tento gól nás veľmi zaskočil a aj keď sme mali viac z hry nedokázali sme sa strelecky presadiť. V 2. polčase sme si vytvorili veľký tlak ale stále to bolo bez gólu... Až 5 minút pred koncom sa nám zásluhou Tomáša Vigodu podarilo vyrovnať... Zápas sa tak skončil remízou 1:1. Pred zápasom sme si stratu bodov nepripúšťali no po danom priebehu vládla spokojnosť aj z bodom.... Obrana Stardustu pracovala v tomto zápase úplne perfektne.