# 33

Jurák Martin
# 12

Komentár:
Odohrali sme divoký zápas v ktorom každý chvíľku ťahal pílku. Na začiatku zápasu sa nám podarilo streliť gól. Malo sa nám hrať lepšie, ale zahodili sme vyložené šance a tak nás pred polčasom súper potrestal vyrovnávajúcim gólom. Po ďalšej chybe v obrane na začiatku 2. polčasu sme prehrávali 1:2 na tento gól sme dokázali odpovedať no v zápase sme prehrávali aj 2:3. Po inkasovanom góle sme ukázali vnútornú silu mužstva a v priebehu niekoľkých minút sme otočili výsledok na 4:3. Zápas sme mohli rozhodnúť vo svoj prospech keby sme z ďalších tutoviek čo i len jednu premenili na gól, ale nestalo sa a tak prišiel zákonite trest. Pred koncom zápasu sme si nedali pozor pri rohovom kope a úplne volný hráč súpera vyrovnal na konečných 4:4.