Kalendář

XANTO team

MY RELAX Liga - 10.kolo

Zaslúžená facka !

ZVOLEN - Tento týždeň začala nadstavbová časť MY RELAX ligy  a hneď v 1.kole sme sa stretli s veľmi nepríjemným súperom. V zápasoch s Rudo teamom hrajú vždy väčšiu rolu emócie. Tento krát sme sa nenechali nimi zlomiť aj napriek značnej podpore súpera z hľadiska. Na Rudo team sme doposiaľ ešte nevyzreli a v každom vzájomnom zápase sme ťahali za kratší koniec.
Stalo sa aj tentokrát. Hoci sme sa nenechali zlomiť emóciami pykali sme herne. Absolútne nám odišla kombinačná hra. Nedokázali sme si prihrať a väčšinou naša hra končila na individuálnej snahe presadiť sa. Príliš rýchlo sme prehrávali a to až o tri góly. Rudo team značne povzbudzovaný z hľadiska šiel jednoznačne za víťazstvom. Aj keď sa nám podarilo znížiť na 1:3 nič to neznamenalo a polčas sme prehrali 1:6. Súper dokonale využil naše zaváhania a nič nám nedaroval. Svoje si odchytal aj brankár v dnešnom zápase Jarko Šlacký, no odvrátiť z nášho pohľadu krutú prehru sa mu nepodarilo. V druhom polčase sa nič na našej mizernej hre nezmenilo a aj keď sa nám podarilo dosiahnuť stav 4:8 bolo to naposledy čo sme sa dočkali prijateľného výsledku. Bez kompletnej obrany a nezohratého útoku si to dnes nezaslúžilo nič iného ako poriadnu facku od súpera. Ten nám ju bez rešpektu doprial a to sa ešte jeho fanúšikovia snažili aj o po zápasové dovŕšenie. Našťastie zostalo len pri športe a tak to má byť. Dnes sme preto nemali na to aby sme nad Rudo teamom vyhrali. Jednoznačne budeme musieť hrať úplne inak ak chceme v ďalšom súboji s týmto súperom bodovať.