XANTO team - 1.liga LIMFU Zvolen


Novinky

IP

Kalendář

1. Kolo 6.9.2008

-

1.Liga

Coffola - Juve

5:2

-

1.Liga

Euroteam - Bufet

10:4

-

1.Liga

ŠK Slovakia - Ideal Stav

6:2

-

1.Liga

Oranjes - Remos

3:12

-

1.Liga

Haliganda - Giton

8:1

-

2.Liga

Lokomotyv - Mariáš

3:6

-

2.Liga

Fortuna - Tornádo

6:4

-

2.Liga

Premium - Krištál

6:2

-

2.Liga

Legionári - XANTO team

4:7

-

2.Liga

Unionka - Rudo Team

2:5

-

3.Liga

Zanzibar - Buldozér

14:4

-

3.Liga

Pivkári - Abstinenti

9:4

-

3.Liga

Stardust - Deportivo

8:2

-

3.Liga

The Reds

voľno

2. Kolo 13.9.2008

9:00

2.Liga

Unionka - XANTO team

3:3

9:00

2.Liga

Legionári - Tornádo

5:5

10:00

2.Liga

Mariáš - Krištál

8:4

10:00

2.Liga

Fortuna - Lokomotýv

5:6

11:00

2.Liga

Premium - Rudo Team

odložené

11:00

1.Liga

Coffola - Bufet

5:3

12:00

1.Liga

ŠK Slovakia - Giton

odložené

12:00

1.Liga

Remos - Ideal Stav

11:1

13:00

1.Liga

Euroteam - Oranjes

11:5

13:00

1.Liga

Haliganda - Juve

5:3

14:00

3.Liga

Stardust - Zanzibar

2:4

14:00

3.Liga

Pivkári - The Reds

5:0k

15:00

3.Liga

Buldozér - Deportivo

5:3

-

3.Liga

Abstinenti

voľno

3. Kolo 20.9.2008

9:00

3.Liga

Stardust - The Reds

4:1

9:00

3.Liga

Buldozér - Abstinenti

1:7

10:00

3.Liga

Pivkári - Zanzibar

4:2

10:00

2.Liga

Unionka - Tornádo

6:2

11:00

2.Liga

Legionári - Lokomotýv

6:1

11:00

2.Liga

Fortuna - Krištál

6:3

12:00

2.Liga

Mariáš - Premium

5:7

12:00

2.Liga

XANTO team - Rudo Team

0:5

13:00

1.Liga

Coffola - Oranjes

2:2

13:00

1.Liga

Euroteam - Ideal Stav

9:4

14:00

1.Liga

ŠK Slovakia - Haliganda

3:7

14:00

1.Liga

Remos - Giton

6:2

15:00

1.Liga

Bufet - Juve

5:4

-

3.Liga

Deportivo

voľno

4. Kolo 27.9.2008

9:00

1.Liga

Remos - Haliganda

odložené

9:00

1.Liga

Bufet - Oranjes

3:4

10:00

1.Liga

Coffola - Ideal Stav

odložené

10:00

1.Liga

ŠK Slovakia - Juve

4:3

11:00

1.Liga

Euroteam - Giton

10:1

11:00

3.Liga

Stardust - Abstinenti

10:0

12:00

3.Liga

Buldozér - The Reds

4:9

12:00

3.Liga

Pivkári - Deportivo

5:2

13:00

2.Liga

Unionka - Lokomotýv

9:4

13:00

2.Liga

Legionári - Krištál

5:1

14:00

2.Liga

Fortuna - Premium

3:2

14:00

2.Liga

Mariáš - Rudo Team

2:8

15:00

2.Liga

Tornádo - XANTO team

2:7

-

3.Liga

Zanzibar

voľno

5. Kolo 4.10.2008

9:00

2.Liga

Tornádo - Lokomotýv

 odložené

9:00

2.Liga

Mariáš - XANTO team

odložené

10:00

2.Liga

Unionka - Krištál

odložené

10:00

2.Liga

Legionári - Premium

odložené

11:00

2.Liga

Fortuna - Rudo Team

odložené

11:00

1.Liga

Coffola - Giton

odložené

12:00

1.Liga

Euroteam - Haliganda

odložené

12:00

1.Liga

ŠK Slovakia - Bufet

odložené

13:00

1.Liga

Ideal Stav - Oranjes

odložené

13:00

1.Liga

Remos - Juve

odložené

14:00

3.Liga

Pivkári - Buldozér

odložené

14:00

3.Liga

The Reds - Abstinenti

odložené

15:00

3.Liga

Zanzibar - Deportivo

odložené

-

3.Liga

Stardust

voľno

6. Kolo 11.10.2008

9:00

3.Liga

Zanzibar - Abstinenti

6:7

9:00

3.Liga

The Reds - Deportivo

5:1

10:00

3.Liga

Stardust - Buldozér

15:3

10:00

2.Liga

Unionka - Premium

2:1

11:00

2.Liga

Fortuna - XANTO team

2:8

11:00

2.Liga

Mariáš - Tornádo

3:3

12:00

2.Liga

Lokomotýv - Krištál

3:6

12:00

2.Liga

Legionári - Rudo Team

4:8

13:00

1.Liga

Coffola - Haliganda

2:2

13:00

1.Liga

Remos - Bufet

6:1

14:00

1.Liga

ŠK Slovakia - Oranjes

9:1

14:00

1.Liga

Ideal Stav - Giton

0:5k

15:00

1.Liga

Euroteam - Juve

7:2

-

3.Liga

Pivkári

voľno

7. Kolo 18.10.2008

9:00

1.Liga

Euroteam - Remos

2:0

9:00

1.Liga

Ideal Stav - Haliganda

5:8

10:00

1.Liga

Coffola - ŠK Slovakia

2:2

10:00

1.Liga

Giton - Bufet

7:5

11:00

1.Liga

Oranjes - Juve

3:6

11:00

3.Liga

The Reds - Zanzibar

6:4

12:00

3.Liga

Pivkári - Stardust

1:5

12:00

3.Liga

Abstinenti - Deportivo

10:4

13:00

2.Liga

Unionka - Mariáš

13:2

13:00

2.Liga

Fortuna - Legionári

1:9

14:00

2.Liga

Premium - Lokomotýv

1:5

14:00

2.Liga

Krištál - XANTO team

4:5

15:00

2.Liga

Tornádo - Rudo Team

4:3

-

3.Liga

Buldozér

voľno

8. Kolo 25.10.2008

9:00

2.Liga

Krištál - Rudo Team

1:10

9:00

2.Liga

Tornádo - Premium

4:5

10:00

2.Liga

Unionka - Fortuna

3:3

10:00

2.Liga

Legionári - Mariáš

2:3

11:00

2.Liga

Lokomotýv - XANTO team

3:13

11:00

1.Liga

Coffola - Remos

2:6

12:00

1.Liga

Euroteam - ŠK Slovakia

7:4

12:00

1.Liga

Haliganda - Oranjes

3:1

13:00

1.Liga

Giton - Juve

4:3

13:00

1.Liga

Ideal Stav - Bufet

6:5

14:00

3.Liga

Pivkári - Abstinenti

5:6

14:00

3.Liga

Stardust - Deportivo

10:3

15:00

3.Liga

Buldozér - Zanzibar

6:8

-

3.Liga

The Reds

voľno

9. Kolo 1.11.2008

9:00

3.Liga

Buldozér - Deportivo

 

9:00

3.Liga

Stardust - Zanzibar

 

10:00

3.Liga

Pivkári - The Reds

 

10:00

2.Liga

Unionka - Legionári

 

11:00

2.Liga

Fortuna - Mariáš

 

11:00

2.Liga

Premium - XANTO team

 

12:00

2.Liga

Krištál - Tornádo

 

12:00

2.Liga

Lokomotýv - Rudo Team

 

13:00

1.Liga

Coffola - Euroteam

 

13:00

1.Liga

Haliganda - Bufet

 

14:00

1.Liga

Remos - ŠK Slovakia

 

14:00

1.Liga

Giton - Oranjes

 

15:00

1.Liga

Ideal Stav - Juve

 

-

3.Liga

Abstinenti

voľno